Videa

Nejlepší Peteho chvilky

27. května 2012 v 20:51 | "Lemonny
Tak jelikož se ted' nudím tak mě napadlo pro Dohertyho fanoušky vybrat pár humorných chvilek :D


Tohle se mi hrozně líbí prostě je zábavný, divoký na hlavě má děravý klobouk :D potom se pustí mezi své fanoušky a pak je celý od bláta :D no nevím jestli budou ještě někdy tahle divoké koncerty jako tenhle je to prostě plné energie a někdy bych si tohle přála vidět na živo:)

Poslední konecert Dohertyho

5. dubna 2012 v 12:19 | "Lemonny
Není to tak že by byl poslední koncert v jeho životě tenhle bude jich ještě hóódně:). Jinak tenhle koncert byl pouze soukromý pro The Kooples dne 13.03.2012 v Paříži v jednom nákupním centru. A podal nádherný výkon sice nevím přesně kolik songů za tu půl hod'ku dal ale co sem napočítala tak asi 8. Nejvíce se mi líbila písnička Sheepskin Tearaway kde dorazila aji Dot Allison. Jinak mě ke konci překvapila předposlední písnička Prison of your mind kterou přednedávnem složil viz tady. A jinak by to nebyl Pete kdyby na konci nehodil fanouškům svoji kytaru jako skoro na každém koncertě :D. To je prostě celý on.:]
Pete a Heroin

3. února 2012 v 23:11 | "Lemonny
No dneska sem objevila video jak si Pete dává dávku heroinu. Já vím je to hrozný jak si takhle ničí život:'/..je mi ho docela líto ale ted' v poslední době už abstinuje a prý je čistý tak nevím ale hlavně mu přeju aby se držel a už se k tomu hnusu nikdy nevracel! ;)
Odkaz na video naleznete v tomto článku: TU

Kdo mi to přeloží?:D

1. února 2012 v 13:48 | "Lemonny
Umí někdo z vás dobře anglicky??! Já sice rozumím tomu jen z poloviny ale stejně moc nevím o čem tam brble :D

Píseň pro Amy

21. ledna 2012 v 22:25 | Lemonny
Když Amy Winehouse zemřela tak Pete byl z toho tak zničený že nebyl schopný na její pohřeb dorazit. Byl totiž její dost blízký kamarád a než zemřela měl se k ní nastěhovat. Což nevyšlo. I přesto všechno Pete složil pro Amy krásnou písničku od srdce která je plná emocí a citů. A myslím kdyby tu Amy ještě byla tak by to ocenila. Měli byste si ji poslechnout až dokonce je to Nádherná písnička "Pete dal do toho všechno".

Trailer

10. ledna 2012 v 22:05 | Lemonny
Confession of a child of the century trailer: viděla sem to skoro celé a některé scénky stojí za to shlédnou třeba v té maskérně :D :D Pete tam objeví něco co ho překvapí ;D


 
 

Reklama
NECHCU ŽÍT MINULOSTÍ! CHCU MÍT NĚKOHO KDO MĚ BUDE MILOVAT TAKOVOU JAKÁ SEM A BUDE SI MĚ ZNOVA VÁŽIT!..