Řeči

Honza Bendig je Gay

12. července 2012 v 18:18 | "Lemonny
Tak abych řekla pravdu docela mě to zaskočilo a vždycky jsem myslela že to jsou jen blbé kecy ale pravda vyšla nakonec najevo že je to tak. Honzu mám ráda a něco takové bych do něj nikdy neřekla a mrzí mě to celkem. Pokud chcete vědět víc tak TADY. A co si o tom myslíte vy??

Malá čivava:]

1. března 2012 v 22:51 | "Lemonny
Ahojte jen se chcu zeptat nechcete někdo malého klučíka čivavy?!?:) Nemůžeme si ho nechat nastálo protože už máme doma jednoho psa, a je u nás jen dočasně něž se pro něj najde domov kdyby jste o někom věděli nebo měli zájem víc podrobností vám napíšu:)

Po dlouhé době zase na blogu..

28. února 2012 v 15:22 | "Lemonny
Ták po delší době sem se tu zase ukázala. Nějak sem neměla nijak chut' sem psát ikdyž sem to tu chodila vždycky jen kontrolovat ale nechtělo se mi nic psát..Jinak za tu dobu se událo hodně věcí byli prázky prostě fajn skvěle sem zakončila týden...byla sem zas po dlouhé době na disce :D No tuž nevím a co vy jak ste si užili prázdninky?! :D

A hurá zítra do ústavu! :P

5. února 2012 v 23:27 | "Lemonny
Nevím jak vám ale mi se zítra vůbec nechce do té pitomé školy. Fakt se tam cítím jak mezi dětmi ve školce na písečku. Jedna sfetovaná, druhý jí zas napodobuje dělá si z ní prdel. Prostě jak v blázinci. Už se těším až bude konec a já už budu mít moct vlastní práci. Jako jo sice je to pohodě nikdo po vás nic moc nechce ale radši bych už měla práci. A na víc 2 týdny sem tam nebyla takže zase budu muset dopisovat, uče mě budou zkoušet budu muset psát zas písemky a tak už to vidím. Brrr..blbá zima a tak sem se na ní těšila ale už ten mráz mi vážně leze krkem....no už aby bylo léto a prázdniny to bude pohodička pěkně:))no jo tak se mějte a smějte pááá mám vás ráda:]]

Díky :]

4. února 2012 v 0:35 | "Lemonny
Týýjo vždycky nevím co mám psát ale pak se nějak rozepíšu no zkrátka tento blog byl založen myslím že 14.12 2011 a od té doby to tu navštívilo něco přes 400 lidí za to sem moc ráda:) a taky moc děkuji za komenty a pochvaly ohledně desingu a mých fotek..:] Jinak nevím co bych eště dodala :/ joo že v poslední době si hodně promýšlím jak bych udělala nový desing a už sem se shodla že vládnout bude světle modrá barva:) vím že někteří si postěžovali že to tu mám takové smutné ale ke mě se to asi hodí no jo..dole má te statistiku za dnešek a tak celkově :]]týjoo samý nuly na konci až na tu 2 :D tak zatím páčko bayy:D;))

Mám chut'..

1. února 2012 v 19:29 | "Lemonny
..změnit si dess, ta černá už mě prostě nudí. Nevím volila bych mezi světle modrou nebo bílou s černými detailama třeba. Ale štvě mě že mi to zabírá dost času:/ ale mometálně ted' asi nebudu nic měnit přece jenom na tomhle dessu sem se dost nadřela ikdyž se to třeba nezdá tak jo ;D

Když nám něco nevyjde:(

31. ledna 2012 v 0:54 | "Lemonny
Myslím že každý to zná..hrozně se na něco tešíte a pak vám to nevyjde. Už sem zas další týden nemocná a ještě k tomu mám antibiotika:/ ikdyž si myslím že sem mohla jít v pondělí rovnou na praxi protože řeknu to tak vůbec sem neměla chut' tam jít! A tak sem radši šla k doktorce aby mě nechala další týden doma. Na jednu stranu jupí sem doma ale na druhou zas na co sem celý život čekala je že zítra je u nás M. Šeps a já tam nebudu sakra tak moc sem tam chtěla jít a ted' prostě musím sedět doma na zadku a jen přemýšlet jak to tam zrovna probíhá ten jeho koncert. No jo radši sem se měla překonat a jít na tu praxi a dneska jít na jeho koncert. Achjo tak moc mě to štve ale co třeba ho někdy ještě uvidím(snad)!:!!

tuhle písničku miluju♥ když si jí pustím jako by šly všechny moje problémy stranou a jen sem zaposloucháná do ní a vzpomínám jaké by to bylo kdyby to tak bylo..

Pojišt'ovna pěstí 1 a 2 díl

26. ledna 2012 v 22:51 | "Lemonny
Tak to mě rozsekalo :DDDDNeuvěřitelné štěstí

24. ledna 2012 v 21:34 | "Lemonny
Tak tomuhle se říká štěstí

Nesnáším!

24. ledna 2012 v 20:34 | "Lemonny
Už mě to fakt leze krkem jak nějakej dement se furt za mě vydává a uráži jiné blogy. Nechápu co z toho ten člověk má že si ze mě utahuje. Dokonce sem psala už adminovi blogu ale ten mi vůbec neodpovídá:( už mě nebaví se všem neustále omlouvat že sem to nepsala ale někdo jiný!!! doufám že se s tím brzo něco udělá!!

Nepřijemné

24. ledna 2012 v 0:09 | "Lemonny
Chudák :D neměl tam strkat hlavu ;'DDD

:)dík

23. ledna 2012 v 23:26 | Lemonny
Čaute, mockrát děkuji všem kteří mi poradili s těma fotkama jinak bych asi na to nikdy nepřišla a pozbytek měho života ukládala fotky z netu do Pc a dávala je sem :D Akorát mě štve že je nemůžu jednoduše zkopírovat a dát je sem jak to bylo kdysi :/ No jo tak ještě jednou děkuji:)))

Prosím porad'te)

22. ledna 2012 v 23:04 | Lemonny
Ahojte chcu se jen zeptat jak vkládáte obrázky zkopírované z netu protože když já sem dám normálně zkopírované fotky a chcu je zveřejnit píše mi to Délka textu článku je omezena na 40000 znaků. Tak vždycky je musím uložit do Pc a pak je sem teprve dát vím že kdysi to tak nebylo ale ted' to změnili tak moc prosím nějakou hodnou duši která by mi poradila jestli s tím jde něco udělat mockrát díky))))

Novinky

21. ledna 2012 v 19:55 | Lemonny
Tak pokud si někdo všiml, udělala sem menší změny v menu sice články časem přidám ale ted' se pouze a jen soustředím na desing. Jako jó chtěla bych mít všechno dokonalé cose týče blogu a vím že to nejde a každému se můj blog líbit nemusí tak proto sem udělala novou rubriku Fashion a taky protože málokdo zná Peteho ;P Vím že bych se měla blogu začít víc věnovat ale tento týden sem měla praxi(odpolední) minule zas škola(písemky atd..) no prostě sem zas na blog kašlala :( Zatím to nikde nevede by někdo řek ale já to chcu někam dotáhnout tak třeba časem se to změní...
jinak foto je moje;)

Kdo sem?! CO sem :D ??

15. prosince 2011 v 17:14 | Lemonny
Vlastně to ani sama nevím ale to je fuck ;D Ale nic méně se o to podařím abych vám něco málo o sobě řekla. Je mi 16. :D Chodím na střední na Hotelovku a jinak mezi moje zájmy patří hraní na kytaru a na klavír nejsem v tom tak zdaleka dokonalá ale baví mě to :D A proč sem si ten blog založila?!? No asi proto že se celkem často nudím takže nemám co dělat tak tu se prostě vykecám a hlavně se zabavím a baví mě to ;D Jinak ste si možná všimli že jsem docela větší blázen do Pete Doherty tak o něm hlavně ten blog je :P :D Jinak předtím sem vlastnila blog o Michalu Šepsovi ze superstár ale příliš brzo sem to vzdala takže ted' se zabývám tímto :)) no nevím co dodat :D Se mnějte zatím paaaa;)

Co to má jako znamenat??! :D

15. prosince 2011 v 11:38 | Lemonny
Hej jako tot'to není normální už asi od včerejška je na hlavní stránce blogu furt v nejnovějších článcích nějaké nesmyslné články např: Light beam images on mist,On windows 2000 server....atd a autor je bud' jhasjd45d nebo 546ads a spoustu dalších jako už mě to fakt sere bo si nemůžu ani přečíct nejnovější články. Do píčíí :P sr že sem tak sprostá ale už mi lezou krkem ty blbí idoiti co nemají nic jinýho na práci než posílat viry apd. takové lidi zabít prostě!!...
 
 

Reklama
NECHCU ŽÍT MINULOSTÍ! CHCU MÍT NĚKOHO KDO MĚ BUDE MILOVAT TAKOVOU JAKÁ SEM A BUDE SI MĚ ZNOVA VÁŽIT!..