Novinky

Pete v červenci navštíví Česko

22. května 2012 v 19:23 | "Lemonny
Tuhle novinku už vím nějaký ten měsíc a dost mě to potěšilo a na jeho koncert musím 100% jet!!
Pete vystoupí 6.7. v Hradci Králové na Rock for people. Vystoupení začne ve 21:10 a skončí v 22:00.
A řadí se do skupiny youtube stage viz TU. Vstupenky už jsou taky k zakoupení TADY. Jednodenní vyjde na takových 1100 Kč/46 EU. A tří denní už je o něco drahší. Program bude možná ještě pozměněn a tak až 10.6. to bude kompletní. Takže můžou klidně nastat změny.
Kromě toho to vystoupení bude Pete snad i k vidění někdy na podzim v Praze ale to ještě nevím jistě, takže až budu mít zase nějaké info tak napíšu:))) Tak se zatím mějte doufám že ti kteří Peteho milujou tak jako já tak se určitě na jeho vystoupení přijedou podívat! :]

Kate Moss chce Peteho zpátky

22. května 2012 v 19:01 | "Lemonny
Pět let poté, co se rozešli, dostává rocker Pete Doherty telefonáty od Kate Moss (38). Vdaná britská topmodelka ale volá prý jen tehdy, když je opilá namol. A vykládá mu prý hlouposti. Zřejmě se pod vlivem alkoholu vrací do nálady jejich dvouletého divokého vztahu, který skončil v roce 2007 a byl prosycen drogovými skandály.
"Kate byla prostě holka, kterou jsem potkal a měl opravdu moc rád. Důvodem, proč to nefungovalo, byly jiné různé věci. To mě opravdu znervózňovalo, že lidé v mém životě nedokázali přijmout do svých palic, že jsem s ní byl. Lidé v jejím životě nechtěli, aby měla cokoli společného se mnou. Pokaždé, když jsme se hádali, tak říkala, že všichni její kamarádi měli pravdu v názoru na mě. Ona se pořád chce opíjet a volat mi a povídat kraviny, to je v pohodě, ale já to pro ni nemůžu dělat. Navíc je vdaná. Poslouchal jsem ji na záznamníku několikrát, když se opila a volala mi a byla trochu trhlá. Ale je to šťastně vdaná žena, tak proč chce mluvit se mnou? Možná mě pořád miluje. Ne, nemiluje. Nesnáší mě," vyprávěl Doherty v interview pro list The Mirror, když padlo modelčino jméno.
Kate Moss se loni vdala za hudebníka Jamieho Hince. Tři červencové dny s přáteli a rodinami slavili vznik manželství na venkovském panství v Anglii.

ZD.super.cz

Můj názor: Kate možná udělala chybu když od něj odešla a nedávno taky řekla nebo to naznačila že by ho chtěla zpátky ale Pete už to bere asi tak že za jejich vztahem udělal velkou tečku. A je prostě konec Kate má svůj život a Pete se taky v poslední době snaží žít líp a drogy už neužívá nitrožilně.

Pete se stal už podruhé otcem

1. března 2012 v 23:07 | "Lemonny
Nedávno sem se dočetla že Pete už má druhé dítě. Tvrdí to prý jihoafrická modelka Lindi Hingston (34) která mu porodila dítě. " Psala sem mu do věznice a Pete byl štěstím bez sebe ". A už se nemůže dočkat až osmidenní dcerku Aisling uvidí. Lindi není ve středu pozornosti v souvislosti s Dohertym poprvé. V roce 2007 prý byla příčinou, proč se zpěvák rozešel s modelkou Kate Moss (38).

Zpověď dítěte svého věku

10. ledna 2012 v 21:45 | Lemonny
Nedávno sem se dočetla že Pete natočil film "Zpověd' dítěte svého věku" původní název Confession of a Child of the Century. Ale bohužel má do kin teprve přijít až někdy tento rok a vůbec nevím jestli právě v česku nebo v Británii. Ale na druhou stranu si stejně ráda počkám sice je to možná pro některé nudný film ale já myslím že určitě nějaký význam má. Jen vím že ten film se odehrává v 19st. a jde o lásku, pokušení a nevěru tak sem teda dosti zvědavá :D. Nicméně doufám že ho do češtiny vůbec uvedou protože to může být na druhou stranu zase propadák tak nevím budu jen čekat a čekat :P.V jednoduchosti je krása ;D

31. prosince 2011 v 1:59 | Lemonny
no myslím že není co dodat růžova mu prostě sekne ;DDDD

 
 

Reklama
NECHCU ŽÍT MINULOSTÍ! CHCU MÍT NĚKOHO KDO MĚ BUDE MILOVAT TAKOVOU JAKÁ SEM A BUDE SI MĚ ZNOVA VÁŽIT!..