Květen 2012

Nejlepší Peteho chvilky

27. května 2012 v 20:51 | "Lemonny |  Videa
Tak jelikož se ted' nudím tak mě napadlo pro Dohertyho fanoušky vybrat pár humorných chvilek :D


Tohle se mi hrozně líbí prostě je zábavný, divoký na hlavě má děravý klobouk :D potom se pustí mezi své fanoušky a pak je celý od bláta :D no nevím jestli budou ještě někdy tahle divoké koncerty jako tenhle je to prostě plné energie a někdy bych si tohle přála vidět na živo:)

Pete v červenci navštíví Česko

22. května 2012 v 19:23 | "Lemonny |  Novinky
Tuhle novinku už vím nějaký ten měsíc a dost mě to potěšilo a na jeho koncert musím 100% jet!!
Pete vystoupí 6.7. v Hradci Králové na Rock for people. Vystoupení začne ve 21:10 a skončí v 22:00.
A řadí se do skupiny youtube stage viz TU. Vstupenky už jsou taky k zakoupení TADY. Jednodenní vyjde na takových 1100 Kč/46 EU. A tří denní už je o něco drahší. Program bude možná ještě pozměněn a tak až 10.6. to bude kompletní. Takže můžou klidně nastat změny.
Kromě toho to vystoupení bude Pete snad i k vidění někdy na podzim v Praze ale to ještě nevím jistě, takže až budu mít zase nějaké info tak napíšu:))) Tak se zatím mějte doufám že ti kteří Peteho milujou tak jako já tak se určitě na jeho vystoupení přijedou podívat! :]


Kate Moss chce Peteho zpátky

22. května 2012 v 19:01 | "Lemonny |  Novinky
Pět let poté, co se rozešli, dostává rocker Pete Doherty telefonáty od Kate Moss (38). Vdaná britská topmodelka ale volá prý jen tehdy, když je opilá namol. A vykládá mu prý hlouposti. Zřejmě se pod vlivem alkoholu vrací do nálady jejich dvouletého divokého vztahu, který skončil v roce 2007 a byl prosycen drogovými skandály.
"Kate byla prostě holka, kterou jsem potkal a měl opravdu moc rád. Důvodem, proč to nefungovalo, byly jiné různé věci. To mě opravdu znervózňovalo, že lidé v mém životě nedokázali přijmout do svých palic, že jsem s ní byl. Lidé v jejím životě nechtěli, aby měla cokoli společného se mnou. Pokaždé, když jsme se hádali, tak říkala, že všichni její kamarádi měli pravdu v názoru na mě. Ona se pořád chce opíjet a volat mi a povídat kraviny, to je v pohodě, ale já to pro ni nemůžu dělat. Navíc je vdaná. Poslouchal jsem ji na záznamníku několikrát, když se opila a volala mi a byla trochu trhlá. Ale je to šťastně vdaná žena, tak proč chce mluvit se mnou? Možná mě pořád miluje. Ne, nemiluje. Nesnáší mě," vyprávěl Doherty v interview pro list The Mirror, když padlo modelčino jméno.
Kate Moss se loni vdala za hudebníka Jamieho Hince. Tři červencové dny s přáteli a rodinami slavili vznik manželství na venkovském panství v Anglii.

ZD.super.cz

Můj názor: Kate možná udělala chybu když od něj odešla a nedávno taky řekla nebo to naznačila že by ho chtěla zpátky ale Pete už to bere asi tak že za jejich vztahem udělal velkou tečku. A je prostě konec Kate má svůj život a Pete se taky v poslední době snaží žít líp a drogy už neužívá nitrožilně.

NECHCU ŽÍT MINULOSTÍ! CHCU MÍT NĚKOHO KDO MĚ BUDE MILOVAT TAKOVOU JAKÁ SEM A BUDE SI MĚ ZNOVA VÁŽIT!..